Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 19 komentarzy

mkkwola

Alfred Rosłoń - Pragnę Państwa zainteresować jasnymi i ciemnymi stronami działań podziemnej struktury SOLIDARNOŚCI - Międzyzakładowego Komitetu Koordynacyjnego „wola”. Moim celem jest, niedopuszczenie do zakłamywania niedawnej historii z lat 1982 - 1989

Panie Prezydencie Duda co Pan zrobił najlepszego.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ministerstwo Sprawiedliwości Biuro Kontroli i Audytu Wewnętrznego Wydział Skarg i Wniosków. Pani Prezes Sądu Okręgowego w Warszawie. Bardzo przepraszam że zawracam pani głowę o te 200zł które ukradziono w sądzie.

Ministerstwo Sprawiedliwości do pani / pana  Prezes Sądu Okręgowego w

Warszawie Sąd do mnie === odmawiam rozpatrzenia skargi, gdyż dotyczy

działalności sądów w dziedzinie, w której sędziowie są niezawiśli. Mam jedno

pytanie czy wszyscy niezawiśli czy są jacyś zawiśli.Bo może odwołam się do tych

co zawiśli. Parę lat walczę  z sądami ale czegoś takiego jak ten monolog

Ministerstwo prosi Sąd o wyrzucenie petenta na zbity pysk.

Przy okazji nie oddali akt w sprawie które wróciły do sądu.

 

KOMENTARZE

  • Autorze..
    „Nie ma Dudy, rządzi Dudaczewski”. Awantura po tekście Lisiewicza, kancelaria prezydenta odpowiada w TVN 24(sic!)

    http://niezalezna.pl/210166-nie-ma-dudy-rzadzi-dudaczewski-awantura-po-tekscie-lisiewicza-kancelaria-prezydenta-odpowiada-w-tvn-24

    Ps..Gromkie brawa dla pana Piotra Lisiewicza! Pan Lisiewicz napisał to co każdy rozumny człowiek, który głosował na PAD widzi. Już widać jak jego ludzie latają do TVN...to już więcej nic dodawać nie trzeba ! Ma pan całkowitą rację w 100 procentach. Duda - Adrianek już w lipcu przeszedł do obozu zdrady narodowej i jak do tej pory robi wszystko by tam pozostać i tym zdrajcom się przypodobać. Wywiady w szwabskiej TVN dobitnie świadczą o tym, gdzie ten osobnik z pałacu namiestnikowskiego najlepiej się czuje i która mu stacja / zdrajców na pasku Niemiec / najlepiej odpowiada. Samo poparcie jakie Dudzie udzielają antypolskie środowiska jednoznacznie świadczy, że Duda mnie swojego wyborcę totalnie oszukał. Fakty są faktami. Z faktami się nie dyskutuje tylko z faktów wyciąga się wnioski. U mnie rozdział Andrzej Duda Prezydentem został definitywnie zamknięty po wetach. Nie łudzę się już co do Dudy kim jest i dokąd zmierza. Prezydent RP A.Duda w Socjalistycznej Republice Wietnamu. Ostatnio to prawie spadłem z krzesła, jak usłyszałem newsa. A chodzi o to, że w trakcie tej wizyty ma zostać podpisana umowa o udzieleniu przez Polskę dla Socjalistycznej Republiki Wietnamu b.dużej pożyczki finansowej. Ok. A te to jeszcze nic. Za te "pożyczone" od Polski pieniądze- socjalistyczny Wietnam ma dokonać w Polsce...zakupów. Jaja jak berety !!! Pytanie? Jaki to interes dla Polski? Wietnam to kraj b.biedny ,do tej pory chyba jeszcze nie zapłacił Polsce za wybudowane statki/trawlery rybackie i male masowce/- w Polskich stoczniach w czasach....PRL. A takie Maroco za dostarczone z Polski lokomotywy spalinowe płacił...mandarynkami też w czasach PRL-u. Robimy więc interesy na miarę XXI wieku z Prezydentem w tle...to kpina z Polski i Polaków.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31